Hlavní navigace

Česká spořitelna dokončila transformaci své nové dcery, změnila jí název i logo

2. 4. 2009
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

(UVNITŘ NÁHLED NOVÉHO LOGA) Raven EU Advisory mění název i logo. Společnost, která působí v oblasti poradenství při získávání dotací ze strukturálních fondů Evropské unie, tak završila svůj transformační proces. Jako jedna z dcer České spořitelny se přebarvila do barev své matky, která jí zároveň změnila název. Společnost bude nově vystupovat jako Grantika České spořitelny.

" Původní název bylo posledním pozůstatkem po bývalém spoluvlastníkovi společnosti. Se změnou názvu a loga startujeme symbolicky také novou strategii firmy," uvedl k transformaci Karel Goldemund, generální ředitel Grantiky České spořitelny.

Jak zjistil business server Podnikatel.cz, Česká spořitelna také zprovoznila nové domény pro svou dceru: www.grantika.cz a www.grantikac­s.cz. Obě domény jsou však přesměrovány na dosavadní adresu Raven EU Advisory, kde jsou čtenáři upozorněni na hlavní stránce serveru o změně nového názvu a loga. Stránky na nových doménách a přebarvení dosavadních však Česká spořitelna nestihla: Nový vzhled naší webové prezentace pro Vás připravujeme. Věříme, že se máte na co těšit a zachováte nám i nadále Vaši přízeň, vzkazuje čtenářům serveru marketingové oddělení České spořitelny.

Grantika České spořitelny poskytuje v rámci poradenských služeb komplexní servis při získávání dotací z evropských fondů pro klienty veřejného sektoru, neziskových organizací a pro malé a střední podniky i velké korporace. Od roku 2000 – od počátku existence firmy – pomohla společnost klientům realizovat přes 950 projektů o celkovém objemu získaných dotací 4,3 mld. Kč. Ze všech podaných projektů zpracovaných ve spolupráci s Raven EU Advisory bylo přes 60 % úspěšně zrealizovaných. Raven EU Advisory se stala dceřinou společností České spořitelny v červnu 2007, o dva měsíce později se společnost stala také partnerem business serveru Podnikatel.cz prostřednictvím své on-line služby eDotace.cz, která umožňuje čtenářům serveru vyhledat si dotaci, využít odborného poradenství či diskutovat v dotačním diskuzním fóru.

Content - tip - nové sociální sítě

Náhled nového loga:

Zdroj: Česká spořitelna

Autor článku

šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).