Hlavní navigace

Český ebyznys má nový přírůstek. Web, který prodává hov**a. Myslí to vážně?

7. 1. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: www.isifa.com
S novým rokem vznikl nový web, který se veřejně hlásí k tomu, že prodává hov**a. Za projektem stojí teprve 21letý podnikatel z Brna.

Teprve 7 dní existuje nový eshop, který prodává zvířecí trus. A za pár dnů stačil na sociálních sítích posbírat necelé dva tisíce fanoušků. Za projektem stojí 21letý podnikatel Tomáš Mejzlík z Brna (IČO: IČ: 87616459) a jeho obchodní partner s iniciály L.H., kteří objednaná hov**a dárkově zabalí a pošlou zvolenému adresátovi.

Na světě a obzvlášť v České republice existuje nespočet lidí, kteří si zásilku od darujhovno.cz jistě zaslouží. Naše služba dává široké veřejnosti možnost vyjádřit svůj názor na konkrétní osoby, firmy a jejich jednání, píše na webu, který se sociálními sítěmi šíří jako lavina.

Ilustrační obrázek
Autor: www.isifa.com

Nový web, který prodává hov**a.

Web Darujhovno.cz zatím prodává sloní trus, a to za necelých 300 korun. Zásilku doručí anonymně. Jak vyplývá z obchodních podmínek webu, eshop je veden jako obchod s přírodními hnojivy, což provozovateli dle jeho slov usnadňuje podnikání. Jak píše Tomáš Mejzlík na sociálním profilu svého webu, nakládání s hnojem vzniklým v chovech zvířat v zoologické zahradě nepodléhá ustanovením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1069/2009. Jinými slovy, dobrá zpráva pro darujhovno.cz, uvádí na sociálním profilu.

O důvěryhodnoti e-shopu lze zatím pochybovat. Zatímco autor webu sám prohlašuje, že prodává sloní trus ze zoologické zahrady, jeho získání by pro něj muselo být velmi obtížené v případě, že jeho činnost je provozována skutečně z Brna.

Jak zjistil server Podnikatel.cz, za sloním trusem by se musel vydat stovky kilometrů: Naše zoologická zahrada slony nechová, žádného pana Mejzlíka ani neznáme. Slony chová pouze zlínská, ostravská a pražská zoologická zahrada, potvrdila serveru Podnikatel.cz mluvčí ZOO Brno Monika Brindzáková.

Tomáš Mejzlík serveru Podnikatel.cz potvrdil, že svého dodavatele zveřejnit nechce: Naše dodavatele, tedy kde trus bereme, bohužel zveřejňovat nemůžeme, nezlobte se.

Jedním z možných dodavatelů tak může být pražská ZOO, která sloní trus začala prodávat již před dvěma lety: Kyblíky sloního trusu o váze 1,5 kg jsou k dostání za 70 Kč, při vrácení vymytého a nepoškozeného kyblíku za 50 Kč, psala v roce 2011 pražská ZOO.

Obchodní partner Tomáše Mejzlík s iniciály L.H., který si nepřál být jmenován, však oponuje tím, že i například ZOO Vídeň také prodává sloní trus.

školení účto leden 23 Kučerová

Na webu darujhovno.cz pak slibuje, že brzo bude k dostání žirafí i další trus: Budeme se snažit rozšířit náš sortiment o hovna dalších zvířátek jak domácích, tak exotických, aby si každý přišel na své, doplňuje Tomáš Mejzlík na svém webu, jehož doménu oficiálně drží podle údajů CZ.NIC Petr Hašek, rovněž z Brna.

O službu je podle provozovatele značný zájem: Příjemci jsou buď obyčejní lidé, kteří zásilku od darujhovno.cz koupí svému příteli či nepříteli jako originální a vtipný dárek. Zároveň nám přišlo už několik objednávek, jejichž příjemci jsou celebrity a lidé z vysoké politiky, uzavřel pro server Podnikatel.cz další z provozovatelů služby L.H.

Autor článku

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).