Hlavní navigace

Názory k článku Chcete skvělého obchodníka? Poradíme, jak si ho vybrat

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 2. 2012 9:19

  jdb@email.cz (neregistrovaný) ---.62.broadband11.iol.cz

  Vím o dobrém obchodníkovi, který dokázal v řetězci posunout z 50. místa obchod na malém okresním městě (!) na 3. místo v ziskovosti (obratově do první desítky, v konkurenci i s velkými pražskými prodejnami!). Zato byl po zásluze odměněn 3x menší vánoční odměnou, než jeho podřízení. Proto se Vám ho možná zrovna teď podaří "ulovit". Kdo máte zájem, pošlu kontakt. jdb@email.cz

 • 20. 2. 2012 22:47

  Skranc (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  Pokud jste opravdu dobry obchodnik ozvete se mi na skranc@webczech.cz Provozujeme privátní mobilní síť a vzhledem k tomu, že hodláme dosáhnout mety prvního virtuálního mobilního operátora v České republice se každý kvalitní obchodník hodí. Po pravdě staral jsem se o obchodníky 7 let a sám se považuji za kvalitního obchodníka, ale s tímto článkem moc nesouhlasím. Nevěřím totiž tomu, že obchodník vydělává 500 000Kč / měsíčně. Toto je tak možná odměna pro obchodníka ve zbraňových systémech nebo státních zakázkách :))
  Pokud bych byl postaven před volbu hledat si jiné uplatnění než ve vlastní společnosti bude mě tak jak bylo popsáno zajímat produkt, bude rozhodovat to, zda mě osloví, zda mě osloví cílová skupina. Peníze tak vysokou roli hrát nebudou, protože umím prodat a vydělám na čemkoliv, ale pokud by mě nezaujal produkt nebude mě práce bavit a to je horší než přechodně nižší výdělek.

 • 20. 2. 2012 22:55

  Jana Bohutínská

  Hezký den, děkuji Vám za reakci. Je to jenom drobnost, ale v článku se nepíše, že je 500 tisíc měsíční odměna. Hovoří se tam o této částce jen jako o modelové odměně za zakázku.

 • 30. 8. 2013 17:39

  JKL (neregistrovaný) ---.sprintel.cz

  To jsem zvědavý kdo se Vám ozve, když mu nabízíte práci a zároveň nevěříte, že je možné vydělat si na této pozici skutečně velké peníze :-)

  Například Joe Girrard, maloobchodní prodejce nových vozů Chevrolet, si vydělával mnohonásobně více! Každý den totiž průměrně prodal cca 3,3 nových vozů :)

  Opravdu schopný obchodník se o peníze nikdy bát nemusí. Mimochodem ti nejlepší obchodníci nejsou "zaměstnatelní", protože mají vlastní společnosti a proč by, pro pána krále, pracovali pro někoho jiného, aby celou zakázku domluvili jenom oni, všechno zařídili, udržovali vztahy s klienty a pak dostali s velkou pompézní slávou - celé 2% z toho, co vydělali?! :-D

  Líbí se mi, jak si někteří "podnikatelé" představují, že si najmou obchodního managera s šarmem George Clooneyho, obchodními schopnostmi Billa Gatese, on jim bude domlouvat zakázky s milionovými zisky, ale pak mu za to dají 30 táců a mazej domů :-D.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).