Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Čísla o přínosu #EET jsou založena na nesmyslné metodice, ukázala analýza od Hajaja - Mastná huba a její nepovedený KINDER MANAGEMENT, který...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 5. 2. 2019 23:23

    Hajaja (neregistrovaný) 185.147.47.---

    Mastná huba a její nepovedený KINDER MANAGEMENT, který dosadila do vedení, dělají o sto šest jen to, aby se zavděčili svému velkému živiteli Burešovi. Nikdo nemá vlastní názor a hlavně všichni se jen snaží o to, aby tuto trapárnu podávali v co nejlepším světle. Bohužel - většina lidí na ministerstvu financí a finanční správě už dávno zahodila svou profesní čest za radikální zvýšení služebního příjmu - v roce 2013 byl průměrný plat ve finanční správě něco přes 25 000 Kč a nyní za necelých pět let už je to skoro 40 000 Kč. Takže se ani nedivte, že spoustě lidí se po výměně platového výměru zkřivila nejen páteř, ale i charakter, pokud kdy nějaký měli. A toto vše ctihodní podnikatelé platíte, živíte a ještě i někteří z vás obhajujete. Kde byl tak raketový nárůst platů za posledních necelých pět let????

  • 9. 2. 2019 9:42

    Hajaja (neregistrovaný) 185.147.47.---

    Ta třikrát nesouhlasně projevená ručka nechť aspoň laskavě napíše, co z toho, co uvádím, není pravda. Kinder management bez praxe a zkušeností - o to s větší arogancí a nekompetentností nahradil předchozí lidi a hlavně - není normální, pravda jen v Burešově, aby složka, která dnes jen obtěžuje a buzeruje ty malé, zatímco na Agrofert a jiné Babišovy firmy nekleká a má před nimi koblihy v kalhotách, dostala během pěti lety Burešovy krutovlády přidáno víc než 15 000 Kč hrubého...? To je normální jen v Bělorusku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).