Hlavní navigace

CzechInvest má od září nového generálního ředitele

2. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nového generálního ředitele Agentury pro podporu podnikání a investice CzechInvest jemnoval ministr průmyslu a obchodu. Stal se jím Ing. Miroslav Křížek, Ph.D., dosavadní ředitel Institutu rozvoje podnikání (IDE) při Vysoké škole ekonomické v Praze. Alexandra Rudyšarová v agentuře nadále zůstává. Bude zastávat pozici první náměstkyně generálního ředitele.

Pan Křížek mě před časem zaujal jasným pohledem na problematiku podpory a rozvoje podnikání a přesvědčivými výsledky svého dosavadního působení v Institutu rozvoje podnikání. Hlavním úkolem CzechInvestu zůstává maximálně úspěšné čerpání zdrojů EU na podporu podnikání prostřednictvím Operačního programu Podnikání a inovace, sdělil ministr Martin Kocourek. Jak dodává, je evidentní, že nachází-li se ekonomika po propadech v minulých zhruba dvou letech na startu nové expanze, je podpora rozvoje podnikání prioritním zájmem celé české společnosti. Ministr věří, že CzechInvest s panem Křížkem v čele k tomu bude velmi efektivním a přínosným nástrojem.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).