Hlavní navigace

Další ročník Best Project Management byl spuštěn

16. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Odstartoval třetí ročník prestižní soutěže Best Project Management. Nový ročník přináší řadu novinek. Tou nejvýznamnější je otevření soutěže pro širší okruh soutěžících. Kromě projektů z oblasti ICT se mohou nově přihlásit také stavební a developerské projekty. Další novinky souvisejí s hodnocením odborné poroty. Ta bude klást mnohem větší důraz na dosažené cíle a přínosy projektů, upřesňuje Marek Čáp, jednatel společnosti solit project, která je spoluorganizátorem soutěže.

Cílem soutěže je najít a ocenit nejlepší projektový management ICT projektů, organizačních a procesních projektů i stavebních a developerských projektů v oblasti komerčního sektoru a v oblasti veřejné správy v České a Slovenské republice. Jednotliví projektoví manažeři mohou účast v soutěži využít k navazování kontaktů a vzájemnému sdílení zkušeností v oblasti projektového managementu. Registrace jsou zdarma a probíhají až do 23. dubna 2010.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).