Hlavní navigace

Daně krok za krokem, využijte Daňový speciál serveru Podnikatel.cz

29. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zvládnout daňové přiznání a zaplatit daně může být hračka. Stačí využít Daňový speciál serveru Podnikatel.cz, který vás celou daňovou byrokracií provede.

Nevíte si rady z daněmi? Potřebujete se ujistit, co všechno musíte ohledně daní odevzdat? Chcete provést daňovým přiznáním krok za krokem? Využijte Daňový speciál, který pro vás připravil server Podnikatel.cz. Speciál se zaměřuje na daně z příjmů a také na daň z nemovitostí, která je v současnosti více než aktuální.

Vyzkoušejte: DAŇOVÁ KALKULAČKA

Speciál nabízí čtenářům také interaktivní formuláře, do nichž stačí pouze zadat vstupní údaje a formuláře za vás vše ostatní dopočítají a doplní. Kromě základních, které stačí pro naprostou většinu daňových poplatníků, jsou k dispozici i pokročilejší formuláře pro ty náročnější s vyššími obraty.

Součást daňového speciálu tvoří kromě daňových formulářů i přehledy pro zdravotní pojišťovnu a pro ČSSZ, kalkulačka pro výpočet daně a současně také mnoho informací a rad pro snadnější přehled v oblasti daní. 

Pokud máte specifický problém, jehož řešení ve speciálu nenacházíte, můžete využít služeb daňové online poradny. Zde vám zkušený daňový odborník zodpoví vaše dotazy a poradí, jak se s problémem správně vypořádat.

Daňový speciál serveru Podnikatel.cz

Daně z příjmů za rok 2012

Průvodce pro podnikatele, jak na daňové přiznání, jak na přehled pro zdravotní pojišťovnu, jak na přehled pro ČSSZ, formuláře ke stažení, online poradna.

Daň z nemovitosti za rok 2012 

Průvodce daňovým přiznáním, formuláře ke stažení, online poradna.

Foto: www.isifa.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).