No podporují to leda lidi, co nemají ani páru jak funguje ekonomika, podnikání a vše okolo toho, prostě lidi by se raději k takovém věcem vůbec neměli vyjadřovat. Reálný přínos je totiž spíše záporný a klidně bych si tipl, že většina těch, co to podporuje to podporuje kvůli závisti, kterou mají vůči podnikatelům.