Hlavní navigace

Fortuna spustila novou loterii Loto

18. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Fortuna spustila novou loterii Loto. Výherní by měl být zhruba každý čtvrtý tiket. Jackpot bude startovat na částce 10 milionů korun a měl by být vyplácen několikrát ročně. Celkem se bude rozdělovat devět výherních pořadí v předem známé výši výher (s výjimkou jackpotu). Výhry jsou pevně dané a nedělí se mezi potenciální větší počet výherců. Slosování bude vždy dvakrát týdně ve středu a v sobotu. Poprvé 20. července.

V extrémně krátkém čase jsme připravili loterii, která má velký potenciál oslovit stávající i nové sázkaře číselných her. Do konce roku 2012 chceme ovládat minimálně 20 procent trhu s číselnými hrami. Nejen díky Lotu, ale i dalším novým produktům, které připravujeme a brzy nabídneme, se chceme stát leaderem loterijního trhu v České republice, uvedl Martin Illner, ředitel Fortuna Loterie.

Fortuna v současnosti disponuje více než 700 prodejními místy a do konce roku očekává, že se jejich počet zvýší na 2000. Společnosti Sazka a její hře Sportka tak přibývá další konkurent. Již minulý týden totiž spustila společnost Tipsport svoji loterii Tipšestka. Původně se hra měla jmenovat Tipsportca. Na žádost společnosti Sazka však soud tento název zakázal.

Předběžnému opatření soudu jsme museli vyhovět, přestože jsme jej obdrželi čtyři dny před začátkem loterie. Je to pro nás velmi překvapivé a nepříjemné, nicméně loterii jsme přejmenovali. Dnes jsme se se zástupcem Sazky panem Cupkou dohodli, že v této věci nebude ani jedna strana podnikat další soudní kroky, komentoval Petr Knybel, ředitel Tipsportu.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).