Hlavní navigace

Názor k článku Cesta nejen za dobrým jídlem, ale i kulturou od Gastro Kritika - Recenze: Restaurace u Krocana Restaurace byla zhruba od října...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 2. 2009 20:57

  Gastro Kritika
  Recenze: Restaurace u Krocana
  Restaurace byla zhruba od října 08 údajně z technických důvodů zavřena.
  A proto bych chtěl trochu upravit tuto recenzi na restauraci u Krocana. Nějaký den v lednu jsem jel, přes Horka a všimnul jsem si velkého trancparentu ,na kterém bylo napsáno cituji ,,Restaurace nově otevřena od 30.1. s výbornou kuchyní a novým personálem´´Říkám si proč novým personálem?Vždyť ten starý nebyl špatný.

  Teď bych rád napsal recenzi na starý a nový personál z mého profesního hlediska.
  Budu pro to používat svojí stupnici od 1 až 10(1nejlepší 10 nejhorší)
  Starý Personál:
  Restauraci u Krocana jsem nalezl asi tak před rokem.Nádherný výhled mě hned zaujal .V restauraci příjemné prostředí a obsluha byla spolehlivá,usměvavá,příjemná a trochu i na úrovni.Moc rád sem tam chodil a vždy sem odcházel spokojen.A kuchyň převážně zahraniční od různých salátů,ryb,bifteků,bezmasých a dietních pokrmů po výborné dezerty.No nemám slov pro mě unikátní.
  Když to nebudu porovnávat s luxusními restauracemi u mě má starý personál za 2 občas sem si vybral pokrm,který nebyl.
  Nový personál:
  Přišel sem do restaurace pár dní po znovu otevření celkem dost natěšený.V klidu sem se usadil a pročítal si jídelní lístek. První věc ,která mě zaskočila ,že ze zahraniční kuchyně se stala jenom česká.(Ani k tomu pěknému prostředí se česká kuchyně nehodí)No tak už méně natěšený jsem si něco vybral a čekal.Pozor byly tam se mnou tři stoly a já čekal 30 minut na jedno jídlo.Poté co sem začal jíst si číšník v klidu sedl na bar s pivečkem a zapálil si cigaretku.Hned mě přešla chuť k jídlu,když prostě vidím jak si ten ,, profesionál´´ v klidu pokuřuje, tak sem už neměl hlad a jídlo sem ani nedojedl.Takže sem si řekl že si dám ještě kávu a zaplatím.Objednal sem si Kávu piccolo a dostal sem taky šálek úplně vrchovatý!Takže sem si jí tentokrát nesladil.A když sem se napil tak ta káva chutnala po nějaké chemii (pravděpodobně nějaká ta chemie zůstala v kávovaru), ani tu kávu jsem nedopil,abych se ještě neotrávil.
  Na to že ta restaurace byla znovuotevřena na první dojem mě to velice zklamalo.Obsluha podle mě není ani z oboru,proto dávám novému personálu 10 zatím sem se s horší obsluhou nesetkal.A kuchyň si netroufám hodnotit ,protože chuť k jídlu mi zkazila obsluha!
  Tak tohle je moje recenze na momentální restauraci u Krocana radím lidem,kteří se tam chystají. Nejezděte jsou to zbytečně vyhozené peníze.
  A jestli si šéf nebo majitel myslel že potřebuje lepší personál tak si opravdu ,,polepšil´´.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).