Hlavní navigace

Guru freelancerů Robert Vlach poradí, jak úspěšně podnikat i během koronakrize

24. 4. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Karel Choc, Internet Info, podle licence: Rights Managed
Lze i v době koronarize zakládat nový byznys, růst a úspěšně podnikat? Zeptejte se Roberta Vlacha, gurua českých volnonožců.

Robert Vlach bude na otázky odpovídat v úterý 28. dubna od 17:00 v živém online vysílání, které spoluorganizuje coworkingová síť Impact Hub.

Jak být svobodným podnikatelem a ne snadnou kořistí

Robert Vlach je autor bestselleru Na volné noze a zakladatel stejnojmenného serveru, působí také jako poradce a průvodce podnikáním, má za sebou už více než tři sta poradenských případů a od roku 2005 se věnuje systematické podpoře a popularizaci osobního podnikání. Nyní, v pro freelancery nelehkém období, chce zúročit všechny své zkušenosti a předat své know-how dále.

Freelance ekonomika je vysoce antifragilní, což mimo jiné znamená, že může růst krizi navzdory. A to přechodem propuštěných či nevytížených pracovníků na volnou nohu, poptávkou firem po práci externistů či expanzí platforem práce na zavolanou v rámci gig economy. Diverzita freelancingu je obrovská, od živoření na přivýdělku po výnosné osobní podnikání. Pro každého freelancera je tak zásadní umět tímto trhem proplouvat jako svobodný podnikatel, a ne jako snadná kořist, představuje Robert Vlach.

Na začátku online vysílání proběhne krátké shrnutí aktuální situace pro podnikatele na volné noze, poté bude Robert odpovídat na předem zaslané otázky (můžete mu je nyní poslat) a ve třetí fázi se bude možné živě ptát na to, co v prvních dvou nezaznělo.

Registrovat zdarma se můžete zde.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).