Hlavní navigace

Haguess je přesvědčena o kvalitě projektu OPENCARD i o adekvátnosti nákladů

26. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Haguess, která městu Praha dodala projekt OPENCARD a zároveň ho pro metropoli provozuje, se domnívá, že technologie i koncepce celého systému odpovídá obdobným systémům v jiných světových metropolích. Firma to uvedla v dnešním tiskovém prohlášení, které zveřejnila v reakci na výsledky auditu projektu OPENCARD.

Jak společnost dále dodala, stále ještě nedostala výsledky auditu, a proto s k němu samotnému nechce vyjadřovat. V této fázi projednávání auditu projektu OPENCARD jsme požádali představitele hlavního města o možnost seznámit se s těmi částmi auditu, které se zabývají dodávkami služeb a technologií naší společnosti. Jsme připraveni s naším klientem projednat tyto závěry a nalézt shodu pro úspěšné pokračování projektu, dodala firma Haguess.

Firma je rovněž přesvědčena, že obdržené prostředky od hlavního města Prahy a dopravního podniku ve výši 250 milionů korun bez DPH jsou adekvátní poskytnutým službám i jejich funkčnosti. Podle společnosti Haguess odpovídají zcela zadání klienta. Čtěte více: Za Opencard je spleť podnikatelských vztahů.

Podrobnosti o auditu projektu OPENCARD přinese server Podnikatel.cz zí­tra.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).