Hlavní navigace

Názor k článku Hapruje vám ve firmě interní komunikace? Zvedněte zadek a běžte za lidmi osobně od yarda - Zatím žádné názory, asi to všude perfektně šlape...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 4. 2019 8:43

  yarda (neregistrovaný) 188.75.142.---

  Zatím žádné názory, asi to všude perfektně šlape :-D
  Já jsem měl to potěšení být zaměstnán v "konstrukci" firmy, kde to nešlapalo - tedy možná, že mezi hochy co spolu mluvili to šlapalo, ale od nich ani k nim od nás, malých B. L. Bců byly ucpané dráty.
  Třeba jednou jsem přišel do obchodního úseku, kde taky hnízdil jeden velmi důležitý pán co se taky jako jakýsi nadvedoucí montoval do vývojových záležitostí. Zrovna se tam kolezi bavili o nějakém středně důležitém problému, už nevím, vo co šlo. Já jsem povídal, že o tom vím a že jsem v té věci už poslal tomu důležitému pánovi (raději nejmenovat) emajl. Oni odpověděli: "On ty emajly od vás nečte".

  IMHO je jedno, jestli komunikace probíhá skrz nejmodernější informační techniku nebo skrz poštovní holuby a jízdní posly. Hlavní musí být vůle komunikovat.

  Taky si vzpomínám, v tisku byla zpráva o nějakém průšvihu v nějaké nemocnici, vedení se vymlouvalo, že od podřízených nedostávalo informace včas. Já jsem do diskuse přičunil, že to snad je věc vedení, aby zařídilo, že ty informace bude dostávat včas.

  https://www.podnikatel.cz/clanky/7-rad-jak-zefektivnite-porady-abyste-se-neuporadovali-k-smrti/nazory/vlakno/1/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).