Hlavní navigace

Herní zákon a jeho diskuze vstoupily do druhé fáze

2. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Veřejná diskuze, která se týká herního zákona, vstupuje do své druhé fáze. V tuto chvíli bude mít veřejnost možnost se vyjádřit k závěrům skupinových diskuzí odborníků, kteří se na tuto problematiku zaměřují. Máme za sebou úvodní fázi, jejímž účelem bylo shromáždit názory na jednotlivá hlavní témata řešené problematiky, ustanovit skupinu vážných zájemců, kteří mají zájem do diskuze věcně a konstruktivně přispět, a nastartovat klíčovou část diskuze, uvedl k dosavadnímu průběhu diskuze Petr Knap, partner Ernst & Young.

V nynější době probíhají k hernímu zákonu skupinové diskuze odborné veřejnosti, nazývané také výrazem focus groups. Tyto názory v diskuzi poté tvoří jednu z nejdůležitějších částí celého projektu na webovém portálu o herním zákonu. Veřejnost má i nadále umožněno vyjadřovat své názory k této problematice a nyní se i nově se zapojit nové diskuze focus groups.

Druhá část diskuze, tedy focus groups, bude probíhat až dokonce července. Zájemci se mohou tedy zapojit do vážné diskuze o budoucí úpravě her a loterií. Výstupní data celého projektu budou na konci srpna předány ministerstvu financí ČR, informuje společnost Ernst & Young.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).