Hlavní navigace

Hlasujte pro nejlepší finanční reklamu za rok 2007

Sdílet

Dnes byl zahájen již šestý ročník ankety Nejlepší finanční reklama roku 2007, kterou pořádá finanční server Mesec.cz. Až do konce února tak mohou čtenáři i odborná porota vybírat ty nejlepší z dvacítky televizních reklam uplynulého roku. Hlasy je možné zasílat prostřednictvím internetového formuláře, a to po celý únor 2008. Výsledky hlasování budou vyhlášeny 10. března 2008 na stránkách ankety.

Stejně jako v předchozích ročnících bude hlasování probíhat ve dvou liniích – o těch nejoblíbenějších reklamních spotech rozhodne veřejnost a odborná porota složená z téměř třiceti osobností reklamního a mediálního prostředí a státní a akademické sféry.

Jako motivace k hlasování je připraveno losování o zajímavé ceny od partnerů a pořadatele ankety, které si mezi sebe rozdělí dvacet šťastlivců. Patří mezi ně například přístup do on-line aplikace „Účetní průvodce“ nakladatelství Sagit na 6 měsíců včetně databáze právních předpisů v plném znění, nebo roční předplatné časopisů Strategie a Marketing Magazine.