Hlavní navigace

Hlasujte pro nejlepší finanční reklamu za rok 2007

1. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dnes byl zahájen již šestý ročník ankety Nejlepší finanční reklama roku 2007, kterou pořádá finanční server Mesec.cz. Až do konce února tak mohou čtenáři i odborná porota vybírat ty nejlepší z dvacítky televizních reklam uplynulého roku. Hlasy je možné zasílat prostřednictvím internetového formuláře, a to po celý únor 2008. Výsledky hlasování budou vyhlášeny 10. března 2008 na stránkách ankety.

Stejně jako v předchozích ročnících bude hlasování probíhat ve dvou liniích – o těch nejoblíbenějších reklamních spotech rozhodne veřejnost a odborná porota složená z téměř třiceti osobností reklamního a mediálního prostředí a státní a akademické sféry.

Jako motivace k hlasování je připraveno losování o zajímavé ceny od partnerů a pořadatele ankety, které si mezi sebe rozdělí dvacet šťastlivců. Patří mezi ně například přístup do on-line aplikace „Účetní průvodce“ nakladatelství Sagit na 6 měsíců včetně databáze právních předpisů v plném znění, nebo roční předplatné časopisů Strategie a Marketing Magazine.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).