Hlavní navigace

Názory k článku Imitace značek nám nevadí, důležité je dobře vypadat, vyšlo z průzkumu

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 1. 2014 12:42

  Mareš (neregistrovaný) 212.67.80.---

  ...značkový i neznačkový výrobek pro naše (středo- a východoevropské) trhy padá kdesi v Číně nebo Bangladéši z jednoho pásu, liší se jen v ceně a našitém logu. "Falešné" kecky mají dutou podrážku vycpanou lisovanými novinami, pravé zrovna tak, jenom stojí desetinásobek.

 • 26. 1. 2014 12:54

  P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Nechci zadne znacky, nejsem chodici reklama. Ohledne kvality, treba boty kupuju uz jen v prodejnach pracovni obuvi, protoze narozdil od toho "znackoveho" smejdu se po (pul) roce nerozpadnou a jeste stoji zlomek ceny.

 • 26. 1. 2014 22:02

  Eskymák (neregistrovaný) ---.adsl.cyta.gr

  Nelze souhlasit s tím, že všechno oblečení i obuv je stejně kvalitní bez ohledu na značku.

  U značkové obuvy je běžným jevem, že je podrážka vycpaná papírem a celý to po hromadě drží kapka lepidla nebo jedenen nýtek a hned jak se vám v tom spotí noha, vše se rozpadne. U oblečení zase platí, že je často šito horkou jehlou a po prvním vyprání se rozpadne nebo se rozpadá už v obchodě.

  Faktem ale je, že cena často neodpovídá kvalitě, ať už je to značka nebo ne. Ono je vůbec složitý určit, co je ještě uznávaná značka a co už je jen čína s logem.

  Nenakupuji ale podle toho co se mě líbí a hlavně podle kvality a to musí být za rozumnou cenu. Pokud chci kvalitní obuv, určitě nepůjdou na tržnici, neboť tam určitě najdu cenu, "značku" ale kvalitu už ne. Než koupím boty, odloupnu vnitřní vložku a hledám stopy papíru a lepidla. Jak vidím papír a/nebo šetřením lepidlem tak hážu zpět a opouštím krám.

  Po několika zkušenostech s na první pohled hezkou, levnou ale nekvalitní obuví jsem sáhl po pěkné a kvalitní obuvy, která je sice značková ale značka nijak nevyniká (nechci dělat reklamu, značky neřeším) a cena byla jen o 50% vyšší. Obuv už mam déle, než několik párů předchozích neznačkových šuntů.

  Lidem by asi mělo bejt jasný, že za 50kč nikdo kvalitní tričko nevyrobí, nedoveze a nezbohatne na něm. Na tričku za 200kč už to lze. Tričko za 2000kč už je jen zlodějina ale když se v tom někdo cítí dobře...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).