Hlavní navigace

Internet nemá omezení, podnikatelé si mohou v e-shopu pořídit už i auto

29. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 329515
Že se dají přes internet nakoupit potraviny, už nikoho nepřekvapí. Nově si mohou ale podnikatelé pořídit v e-shopu ke své činnosti i automobil.

Jen stěží najdete nějaké zboží, které by nenabízel žádný e-shop. Nově si mohou podnikatelé pořídit v e-shopu i automobil. Na internetu totiž začal působit specializovaný obchod s auty LeasePlanGo.cz. Auta z e-shopu si firmy budou moci pořídit skrze operativní leasing, nebudou je tedy vlastnit, ale “jen” je budou smět za poplatek využívat.

Po uplynutí operativního leasingu se auto vrací zpět

Naše společnost si od produktu LeasePlan Go hodně slibuje. Jsme přesvědčeni, že malým a středním firmám nebo živnostníkům otevírá úplně novou cestu ke služebním vozům, která je nejen efektivní, ale navíc velice komfortní. I proto jsme ambiciózní, pokud jde o naše obchodní plány. Předpokládáme, že během několika let budeme v rámci LeasePlan Go provozovat tisíce vozidel, říká generální ředitel společnosti LeasePlan Česká republika Jaromír Hájek.

Operativní leasing funguje na principu měsíční splátky, která zahrnuje kromě půjčení vozu také doplňkové služby. Jedná se například o pojištění auta a jeho předepsaný servis, sezonní pneumatiky, dálniční známku, vystavení palivové karty nebo o non-stop asistenční službu. Po uplynutí smlouvy (standardně 3 až 5 let) se auto vrací leasingové společnosti.

Čtěte také: Koupě nového stroje k podnikání? Zvažte leasing

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).