Hlavní navigace

Inzertní rubrika pro podnikatele a personálky zdarma

5. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Business server Podnikatel.cz nabízí prostřednictvím svého diskuzního fóra, které je dostupné na adrese forum.podnika­tel.cz, novou inzertní rubriku. Do ní mohou přispívat uživatelé (podnikatelé, firmy i personální agentury) zcela zdarma. Zaměřena je na tři hlavní oblasti:

 • Hledám práci
  Určeno pro uchazeče o zaměstnání i pro OSVČ, které hledají stálé uplatnění (není určeno pro zakázky).
 • Nabízím práci
  Určeno pro firmy, personální agentury i drobné podnikatele, kteří hledají nové zaměstnance, sezónní zaměstnance, spolupracovníky, brigádníky.
 • Tržiště zakázek
  Určeno pro firmy a podnikatele, kteří nabízejí své služby. Ty musejí být zadány v konkrétní nabídce. Poptávku může zadávat i veřejnost, která hledá pro vypracování zakázky šikovného řemeslníka či jiného podnikatele.
 • Obchodní partneři
  Určeno především pro malé podnikatele, kteří potřebují pro svůj rozjezd či skvělý nápad najít obchodního partnera či investora.
 • Bazárek
  Nabídky i poptávky. Určeno pouze pro soukromé inzeráty fyzických osob.

Výhodou této inzertní rubriky je také dostupnost inzerátu přes hlavní stranu serveru Podnikatel.cz, na kterém se zobrazují všechny nové příspěvky v diskuzním fóru.

Poznámka: Redakce serveru si vyhrazuje právo inzertní příspěvek smazat bez udání důvodu.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).