Hlavní navigace

Ivan Pilný od prosince exkluzivně na Podnikatel.cz

30. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Glosa postaršího technokrata se vrací. Ivan Pilný si po spolupráci s týdeníkem Euro vybral pro publikování svých originálních textů server Podnikatel.cz. Jeho glosy se tak nově stanou stálou součástí serveru, který cílí na podnikatele, malé a střední podniky, účetní a daňové poradce.

Že si Ivan Pilný vybral pro další publikaci svých originálních glos právě náš portál, svědčí o faktu, že Podnikatel.cz svoji pozici na trhu odborných serverů stále posiluje, komentoval novou spolupráci Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz. Ten zároveň doplnil, že glosy Ivana Pilného startují na Podnikatel.cz od 1. prosince a budou vycházet v 14denní periodicitě vždy ve středu.

Ivan Pilný působil ve výkonných pozicích významných ICT společností. V letech 1992 – 1998 byl generálním ředitelem Microsoftu ČR, poté působil jako prezident Sdružení pro informační společnost. Od roku 2001 zastával pozici předsedy představenstva Českého Telecomu a v roce 2002 se stal generálním ředitelem alternativního operátora – společnosti eTel. Nyní působí jako konzultant a věnuje se projektu Learn2Win, jehož je zakladatelem a iniciátorem. Současně je prezidentem TUESDAY Business Network a místopředsedou OBCANE.CZ. Říká o sobě: Letos jsem se zbláznil hned dvakrát. Kromě vystupování v televizním Dni D jsem také vstoupil do politiky. Jinak zůstávám vaším „postarším technokratem.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).