Hlavní navigace

Názor k článku Ivo Toman: Bohatství se neměří penězi, ale volným časem od Jan M. Holík - Výborně napsaný článek! Jenom tak málo lidí to...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2012 19:37

  Jan M. Holík

  Výborně napsaný článek! Jenom tak málo lidí to někam dotáhne, protože většina lidí to ani nezkouší. Maximálně si "dělají svoje" a jediný pohyb prstem navíc vidí jako neodůvodnitelnou aktivitu.

  O lidech, kteří v práci nepracují, ale pouze "dochází do práce a vykonávají přikázané" píšu na svém blogu http://blog.only4me.cz/?p=23

  Myslím, že člověk by měl vytvářet něco, co je hodno jeho schopností! Pokud jen sedí a nadává na šéfa, tak se zákonitě musí cítit vnitřně špatně i sám před sebou. Podvědomí mu totiž samo říká, že za svůj prázdný život může jen on sám!

  Je opravdu rozdíl mezi neúspěšným člověkem a nanicovatým člověkem. Neúspěšný člověk je ten, který něco dělal, snažil se, ale z nějakého důvodu momentálně neuspěl - hranice mezi neúspěšným člověkem a miliardářem může být velice tenká, protože stačí, aby udělal tu jednu věc, která jej dělí od úspěchu a je tam!

  Ovšem nanicovatý člověk nic nedělá, o nic se nesnaží a většinou se ani o nic nezajímá, nic nového se neučí - šťastný život u nanicovatých lidí je tak naprosto vyloučen.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).