Hlavní navigace

Názor k článku Jak byste se zachovali vy, kdyby vás někdo zkusil citově vydírat skrze dítě? od Netspot - Rozumím Vám, Cx, ale, jak byste reagoval v...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 3. 2016 13:55

    Netspot

    Rozumím Vám, Cx, ale, jak byste reagoval v podobné situaci Vy? Člověka si vyzkoušíte, jednoduší úkoly splní, vše vypadá v pořádku. Pak mu svěříte důležitější úkol, on se zadáním souhlasí, sám si stanoví termín, domluvíte se na odměně, žádné problémy či nejasnosti nehlásí. Pokud od nás cokoli potřeboval ke splnění úkolu, vždy jsme mu potřebné poskytli, je přece i v našem zájmu, aby úkol co nejdříve dokončil.

    Jenže vlastní termíny si opakovaně posouvá a ve výsledku práci prostě nedokončí, úkol bude muset převzít někdo jiný a jeho dokončení, které je třeba pro firmu důležité, se výrazně posouvá a firmu tyto komplikace stojí nezanedbatelné problémy i finance.

    Takovému člověku pak prostě odměnu nevyplatíme, respektive poměrnou část tomu, co jsme mohli použít dále, jsme mu vyplatili. V článku nekritizujeme někoho za to, že přecenil své síly, profíkům by se to stát nemělo, ale dá se to ještě pochopit. Pokud se ale někdo zachová tak, jak je popsáno v článku, pro to pochopení při vší úctě prostě nemáme.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).