Hlavní navigace

Názor k článku Jak předělat e-shop, aby v dnešní době obstál? od podnikatel - Autora článku osobně neznám, ale znám jiného "experta",...

  • 13. 3. 2018 19:55

    podnikatel (neregistrovaný) 213.226.252.---

    Autora článku osobně neznám, ale znám jiného "experta", jmenoval se Jan Kalianko, když to trochu zprzním, reklamu mu dělat nehodlám. Chci uvést, že jsem ho poznal na VŠ, ten člověk neoplýval ani vztahem k oboru, ani morálními a lidskými kvalitami, ani ničím, co by mu umožnilo se přirozeně prosadit. Neuměl napsat jedinou větu bez hrubek, kolikrát se za něj v tomto duchu styděli i ostatní. Zato jeho ego, schopnost podrazit druhé a cizí zásluhy vydávat za svoje, tam byla "kvalita".
    Dávno bych na něho zapomněl, ale náhodou jsem se dozvěděl, že o deset let později se chlubí nálepkami "spisovatel" a "eshop consultant". Tím okamžikem jsem se definitivně zařekl, že do eshopu si od nikoho žvanit nenechám a už vůbec ne za peníze. Neříkám tím, že všichni jsou stejní "odborníci", ale tato reálná zkušenost je pro mě dostatečným varováním. Autorovi článku se omlouvám, nechť to nebere osobně.