Hlavní navigace

Jak na účetní reformu ve veřejných financích

9. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dne 31. března, tedy v poslední termín podání daňového přiznání, proběhne v pražském hotelu DAP odborný seminář Jak se vyrovnat s účetní reformu ve veřejných financích. Na semináři bude představen obsah i jednotlivé funkce nového specializovaného poradenského systému Účetní poradce pro správu měst a obcí. Seminář se bude rovněž věnovat účetní reformě ve veřejných financích. Tato odborná akce je určena ekonomickým pracovníkům státní správy a organizacím a jednotlivcům zabývajícím se účetnictvím územních samosprávných celků.

Program bude tematicky rozdělen do 3 bloků:

  • První část, věnovanou účetní reformě ve veřejných financích, přednese metodik Ministerstva financí ČR, který se přímo podílel na tvorbě této účetní reformy.
  • Ve druhém bloku vysvětlí členka metodické rady Svazu účetních, jak vzniká obsah celého systému.
  • V závěrečné části Vám předvede Pavel Mikula, předseda představenstva softwarové společnosti MP-soft a. s., jednotlivé funkce úplného softwarového informačního systému.

Specializovaný informační systém Účetní poradce pro správu měst a obcí je navržen pro podporu účetní reformy v oblasti veřejných financí, která byla zahájena v roce 2010. Obdobně jako softwarový informační systém Účetní poradce, který již více než 15 let využívají tisíce uživatelů v oblasti podnikatelské, si klade za cíl být účinným nástrojem a trvalou pomocí ekonomickým pracovníkům státní správy. Vstup po registraci na www.mbm.cz zdarma.

Partnerem projektu je business server Podnikatel.cz

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).