Hlavní navigace

Jak si vybrat do obchodu či stánku pokladnu s EET a platebním terminálem?

27. 11. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Depositphotos.com, podle licence: Rights Managed
Pokud v obchodě nebo ve službách potřebujete řešit pokladnu, EET a platební karty v jednom, máte k dispozici několik desítek řešení. Které si vybrat?

Jak zjistil server Měšec.cz, pro malé a střední podnikatele se výběr zužuje na nabídku šesti silných hráčů. Ani s jedním nešlápnete vedle.

Nekoukejte jen na pořizovací náklady

Server Měšec.cz provedl analýzu systémů pro příjímání platebních karet v pevných prodejnách prodejců zboží a služeb. Server zjišťoval, jak snadné je získat komplexní platební řešení včetně platebního terminálu za rozumných podmínek pro menší prodejnu. V potaz byly brány jen all-inclusive služby, které si zájemce může sám koupit na e-shopu poskytovatele řešení a v ideálním případě sám nastavit bez nutnosti výjezdu, a tedy i úhrady technika.

Analýza serveru Měšec.cz zjistila, že nejlepší univerzální a snadno nasaditelné řešení z pohledu pořizovacích a pravidelných nákladů má eKasa od O2. Ovšem žádná ze společností v článku nemá vysloveně špatnou nabídku a často to bude jen o šikovnosti jejich obchodního zástupce, nebo vašich potřebách, které potřebujete řešit, anebo čistě jen o sympatiích se značkou. Při výběru se proto soustřeďte nejen na pořizovací náklady, ale i na výši pravidelných poplatků, a hlavně zákaznickou a technickou podporu dodavatele služby, radí server Měšec.cz.

Čtěte celou analýzu na Měšec.cz: Jak si vybrat platební terminály a pokladny pro pevné prodejny a stánky? 

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).