Hlavní navigace

K létu patří kempování. Kde jsou ale doby, kdy stačilo „áčko“ a obyčejný ešus?

26. 7. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

(FOTOGALERIE) Podnikatel.cz vyrazil mezi prodejce turistického a outdoorového vybavení. Jakou podobu má dnes kempování? Nahlédněte.

Češi opět přišli na chuť kempování. Jednotlivé kempy u nás se předhánějí, kdo  nabídne lepší služby. Od toalet po volnočasové vyžití. 

Kempování ale už dávno není o skromném příbytku v podobě tzv. áčka, do kterého při prudším dešti teklo, a o hliníkovém ešusu, na kterém se vařilo během celého pobytu. Aktuální vybavení na dovolenou v kempu slibuje nabídku mnohem širší a luxusnější. Tomu ale taky odpovídají ceny. Co se stanů týká, nejlevnější stan je možné pořídit za 449 Kč a nejdražší za 37 999 Kč.

O největších novinkách informuje jedna z největších výstav u nás, která se teď koná v Praze v Letňanech. Vše, co výstava ukazuje, je možné okusit. Prodejci zákazníky sami vybízí, aby si lehli na karimatku nebo aby si vyzkoušeli vlézt do spacáku. 

Vystaveno je na 542 modelů stanů od 24 značek. A na výběr je 631 modelů  spacáků od 25 outdoorových značek. Co dalšího je možné pro komfortní kempování a cestování v přírodě pořídit? 

Projděte si s námi prostřednictvím fotogalerie jednu z největších výstav stanů:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).