Hlavní navigace

Názory k článku Kdo jsou podnikatelky století? Odpovídají ženy, které jsou s byznysem spojené

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 31. 10. 2018 16:05

  aster (neregistrovaný) 78.108.157.---

  Jen zakomplexovaní chlapci hledají pořád nějaké důkazy, proč jsou muži chytřejší a lepší než ženy - normální chlap takové hovadiny neřeší...stejně jako to neřeší schopná normální ženská.

 • 31. 10. 2018 20:40

  agent (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  Ženy budou asi hloupé a neschopné, pokud potřebují kvóty, aby se vůbec někam vyšvihly. Protože mohou psát o podnikatelkách co chtějí - ale pokud je neustálý tlak a plačky, že žen je všude málo - má to větší vypovídací schopnost než cokoli jiného.

  Podpora žen, neziskovky, ženská hnutí. To vše prostě nadiktují rovnost, nadiktuje, že žen musí být tolik a tolik procent a tam a tam. Kde je nějaká schopnopst, houževnatost, citlivost žen podle články, když bez kvót to nejde?

  Kolik je státem placených ženských hnutí? Kolik astronomických peněz tam jde? A kolik naproti tomu je mužských hnutí? Kolik stát dává ze svého rozpočtu na mužská hnutí?

  Realita ukazuje daleko více, jak to s těmi super ženami je. Hledají se ženy, potřebují se doplnit kvóty - nemusjeí být schopné, stačí když budou mít vagíny, aby korporace splnily kvóty! Tak je to se skutečnou schopností žen.

  Kdyby ženy byly schopné, nepotřebovaly by ani kvóty ani jiné tlačenky.

 • 31. 10. 2018 21:28

  aster (neregistrovaný) 78.108.157.---

  Idiotky, které cpou ženy do tzv. kvót a podobných věcí, nejsou naštěstí reprezentativním vzorkem žen.
  Na obou stranách se najdou blbci a bohužel jich není málo.
  Co je to, sakra, superžena? Asi něco stejně nesmyslného jako superman...
  Jedině pitomec (pitomka) potřebuje pořád něco dokazovat sobě i jiným. Skutečně schopný člověk to prostě nemá zapotřebí - činy mluví za něj, a to je fakt. To je realita.

 • 31. 10. 2018 23:04

  Pepa (neregistrovaný) ---.infos.cz

  To jsou, pane aster, jenom krasořeči. I tento článek je jen z další akce povinného obdivování žen, které prosazují neziskovky, Brusel, ženské svazy, feministky, a další. Víte, kolik jde jen sem peněz?

  Všude se musí poslední rok povinně psát o schopných ženách. Povinně psát o utlačování žen. Povinně se musí řešit "sexuální nerovnost" - dokonce si na to platíme celosvětově naprosto zbytečné a přebujelé genderové vědy.

  V USA už dokonce řeší, že ženě údajně někdo sáhl na kolínko před 30-40 lety. Nedávno se pokusily sundat kandidáta na nejvyššího soudce.

  Ale když jde na věc, nejvíce v médiích o schopných ženách slyšíme, když si polonahá stupne na mši a protestuje kvůli Piťhovi. Nebo nahá skočí ve volební místnosti před Zemana. Určitě jsou schopné herečky ty, které si v brněnském divadle na provázku vytahovaly vlajku z vagíny nebo nahé předstíraly soulož pomalované arabskými písmeny. Nebo snad je schopnou ženou Šabatová, která 5 roků šikanovala s pomocí neziskovek ředitelku školu kvůli muslimskému šátku?

  Ne ne. Schopné ženy potřebují miliardy dolarů do plaček, a zasazování se o kvóty - jinak řečeno, schopné ženy jsou víceméně mýtus a propaganda. Osobně jsem pár schopných žen viděl - ale zbytek je protlačován skrze neziskovky. Nic jiného v tom není.

 • 1. 11. 2018 7:55

  aster (neregistrovaný) 78.108.157.---

  Ten článek je na nic, stejně jako neziskovky a kvóty, které jsou dneska na každou pitomost - o tom ani nemá cenu diskutovat.
  Schopná žena musí nejdřív přesvědčit okolí, že je schopná a obvykle nejvíc klacků pod nohy jí při tom nahází jiná žena, nejčastěji ta, která v životě i v profesi postupuje "per vaginam" a komu podle vás dá většina chlapů přednost? Té opravdu schopné? Výjimečně - obvykle se vyspí s tou druhou a pak si stěžují - mimochodem, jaký je rozdíl mezi kariérním postupem "per vaginam" a "per rectum"? Kolik jste už potkal chlapů, kteří by tu vagínu s chutí použili, kdyby ji měli? Já hodně...

 • 13. 11. 2018 9:08

  JáJáJá (neregistrovaný) ---.mitranet.cz

  Rychlá doba si vyžaduje vymýšlení stále nových a nových...většinu hloupostí, díky kterým nezbývá čas na opravdovou práci. Tzv...zaměstnáváme se, abychom nemuseli pracovat. Stejné platí i o různých "novinářích".­..dopisovatelích nejen na net. To jen na okraj. Pokud jde o kvóty, tak si vzpomínám na debatu, která proběhla v době jmenování Jourové do křesla komisařky EP a na samotném, jistě kvalifikovaném pánovi v ČT bylo vidět, že nepochopil onen návrh. Totiž...Při výběrových řízeních neměly mít automaticky přednost ženy, ale...Při splnění všech podmínek, kvalifikačních...XY dalších, měl mít přednostní právo zástupce minoritního pohlaví...Takže třeba ve školství, zdravotnictví, by to klidně mohl být muž. Jenže, mnozí chlapci, kteří se na místa dostali kvůli poplacávání se po ramenou, se začali cítit ohrožení a to je ten pověstný kámen úrazu. Nedělejme si iluze, že vítězí vždy jen ti schopnější. Nemám na mysli jen státní sektor, ale i soukromý.