Hlavní navigace

Názor k článku Klaus ml. chce neomarxisticky omezit svobodu podnikání, řekl by sám Klaus ml. od Agent - Ovšem nikdo si nechce přiznat, že vliv globálních...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 29. 1. 2019 0:29

  Agent (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  Ovšem nikdo si nechce přiznat, že vliv globálních korporací jako je Facebook, Google na jednotlivé státy, ba i na volby v nich je tak obrovský - že brzy ty státy rozloží. Je až dojemné, jak to nikdo nechce vidět.

  Ake až si korporace prosadí opravdu svou moc, poté co je všichni budou srdnatě bránit, tak budou zase kvičet a řvát malí a střední podnikatelé, kterým korporace půjdou po krku a začnou si nastavovat vlastní podmínky.

  Ale strefujte se do Klause a dalších. Člověk se selským rozumem, ba i kapitalistické státy chápou, že jakmile někdo získá významnou moc a podíl - tak se na něho začnou vztahovat regulace. Jinak všechno opanuje, a ostatní jdou od válu - včetně těch menších firem a podnikatelů. Nebo snad je antimonopolní úřad a další úřady neomarxistickým dílem?

  Když už facebook významně zasahuje do voleb v mnoha státech, pak je potřeba to řešit. Prostě je třeba řešit vše, co má obrovskou moc. Nebo se tomu poddat a stát se otroky. Jiné možnosti nejsou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).