Hlavní navigace

Názor k článku Klaus ml. chce neomarxisticky omezit svobodu podnikání, řekl by sám Klaus ml. od Burgán - Starý Klaus na nic nepřišel první, ale byl...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 1. 2. 2019 14:31

    Burgán (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    Starý Klaus na nic nepřišel první, ale byl první a nejviditelnější, kdo měl odvahu tyto názory říkat veřejně, stát si za nimi a nepodlehnout brutálnímu a sprostému nátlaku, aby je odvolal. Ale co se týká názorů samých, myslel jsem si totéž odjakživa, co se ty otázky řeší. (Pamatujete na ty hlouposti před dvaceti lety, že dojde nafta? Tak se podívejte, co o tom Klaus psal.)

    Co se týká mladého Klause, nevím, proč by šlápl vedle s názorem, že subjekt, který vystupuje jako veřejná platforma, a jehož smysl a poslání je být veřejným místem výměny názorů, nemá právo, aby jeho dočasně zpolitizované, nebo třeba politicky zkorumpované vedení filtrovalo názory lidí dle jejich politického obsahu. Ať si každý maže libovolně na svých soukromých účtech, kam si zve své přátele. Ale když jste jednou veřejná platforma, tak holt budete dodržovat stejný metr všem. To mi připadá jako jediná spravedlivá logika. Veřejné mínění nemá ovlivňovat nějaký webmaster podělaný strachy, že se znelíbí zaměstnavateli. To jsme zpátky u bolševika.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).