Hlavní navigace

Komfort na pracovišti: masérský koutek, fotbálek, spací místnost, ale i fitko

27. 12. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

(FOTOGALERIE) Navštivte společně s námi několik míst, kde si své zaměstnance opravdu hýčkají. Nechybí ani solná jeskyně nebo třeba sauna.

Firmy si své zaměstnance hýčkají stále více. Není divu. Kvalifikovaných lidí je nedostatek, běžné benefity v podobě stravenek a mobilních telefonů už dávno nejsou tím největším lákadlem. A na druhou stranu jsou také zaměstnání, kde člověk potřebuje tzv. “vorazit”. 

Navštivte společně s námi hned tři místa, kde si své zaměstnance opravdu hýčkají.

Příběh JetBrains aneb jak Rusové budují z Prahy globální softwarovou firmu

V pražských kancelářích společnosti JetBrains hned vedle Rockaway či České televize mají mnoho vymožeností, které dnes moderní technologické společnosti nabízí, od fotbálku přes spací místnost, masáže, posilovnu až po jídlo zdarma.

Nástroje v marketingu

Přepychový výhled na Vltavu a privátní pracovní boxy. Takhle pracují v LMC

Pracovat s výhledem na Vltavu je sen každého zaměstnance. Dopřávají si ho ve společnosti LMC, kde nabízejí pro klid práce i samostatné pracovní boxy, do kterých se mohou jednotliví zaměstnanci zavřít a pracovat v tichu a klidu nebo konzultovat společnou práci.

Solná jeskyně nebo lezecká stěna. Tento komfort mají v práci zaměstnanci Alza.cz

Pracovat pro největší český e-shop má své bonusy, a to minimálně v podobě pracovního prostředí, které nabízí netradiční odpočinkové zóny.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).