Hlavní navigace

Koncert Jana Kalouska a Barryho Masona se blíží

11. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Druhého prosince proběhne v Divadle Hybernia koncert Jana Kalouska s názvem Easy. Bude mít charakter unplugged a jako host zde vystoupí skladatel Barry Mason. Zvuk bude specifický akustickým obsazením a nestandardní instrumentací. Repertoár koncertu bude sestávat z hitů Jana Kalouska. Lístky na něj už jsou v prodeji.

Na koncertě Jana Kalouska, který bude mít tentokrát charakter unplugged, tedy poslechový, vystoupí americký skladatel Barry Mason. Ten je spoluautorem několika světových hitů, například Delilah, nejznámější hit Toma Jonese , The Last Waltz, největší hit Engelberta Humperdincka. Jeho další písničky zpívaly hvězdy jako Elvis Presley, Barbra Streisand, Rod Stewart, Charles Aznavour, Petula Clark nebo The Drifters. Barry Mason bude zpívat za klavírního doprovodu výběr nejznámějších skladem, na kterých se autorsky podílel. S Janem Kalouskem se spřátelil na Barryho návštěve Prahy a dohromady složili duet Easy, pro Kalouskovo poslední album.

Hlas Jana Kalouska můžete slyšet kromě jeho řadových alb i na soundtracích například k filmům, Čas sluhů, Hvězdy se mění, Chodím ulicí, Řeka v plamenech, Svatý Valentýn, Bílý kraj, Usínám, Jednou mi fotr povídá z filmu Šakalí léta nebo San Francisco z filmu Rebelové. Lístky jsou již nějaký čas k dispozici ve vybraných předprodejních sítích a v pokladně Divadla Hybernia.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).