Hlavní navigace

Názor k článku Případ Janeček. Mocný šéf finanční správy doplatil na přílišnou věrnost šéfům od MM - tak ty +/ - neprožívejte, jde o názory...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 11. 2018 12:11

  MM (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  tak ty +/ - neprožívejte, jde o názory v otevřené diskusi, nějaké +/- je přece zcela nepodstatné.

  Janeček odešel, samozřejmě že nedobrovolně, nestalo se nic jiného, než že to přehnal, prohrál spoustu kauz u soudů a to nedokázal mediálně komunikovat, což poškozuje obraz ANO a všichni víme kdo je ANO.

  Navíc ekonomika zpomaluje, ČNB má doslovy paniku z předlužení lidí ( na předražených hypotékách ) a tak zvyšuje úroky jak na běžícím pásu, všimněte si že i rétorika Schillerové se začíná směrem k podnikatelům pomalu obrušovat ( už to nejsou zloději, již je potřeba zahájit citlivější dialog, je potřeba vést komunikaci a vysvětlovat postupy FS ) , ona vidí začínající fiskální problémy - jak bude zpomalovat bude čím dál těžší držet rozpočtové schodky na uzdě , ona vidí že nebude možné dále obsazovat úřednická místa ( možná bude muset začít propouštět úředníky ) , začíná si uvědomovat, že bude potřeba každého podnikatele co vytváří alespoň nějaké pracovní místo, co pracuje alespoň sám na sebe - čímž nezatěžuje stát a nebo co má možnost alespoň nějakých investic.

  Zatím se o tom moc nemluví, ale ten směr je zcela jasný. Takže přejme si ať tam dosadí ANO, tedy omlouvám se ANO - samozřejmě že půjde o transparentní VŘ na post gen. ředitele GFŘ :-) - to dá rozum ! tedy ať tam transparentně dosadí, nějakou lépe myslící bytost, se kterou půjde vést alespoň nějaký normální dialog.

  Pokud se to nepodaří, pak nezoufejme, hlavně optimismus, nezapomínejme, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře :-)

  Výběru zdar !

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).