Hlavní navigace

Konference o controlingu a řízení projektů

3. 6. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

V hotelu Angelo v Praze se 15. června 2010 uskuteční konference Project Management Day, která představí témata: controlling a sledování projektů, praktické zkušenosti z projektového controllingu, jak úspěšně provést projekt krizí a další. Akce je určena zejména projektovým a ICT manažerům, majitelům a ředitelům ICT nebo poradenských společností a HR manažerům, a to z oborů finance, IT, telekomunikace, stavebnictví a poradenství.

Konference se zúčastní a své názory a zkušenosti představí odborníci na projektové řízení, mezi nimi například JIŘÍ PETRŽILKA (Head of Project Portfolio Management, Komerční banka), PAVEL CYRANI (ředitel Asset management, ČEZ), VIKTOR SEIGE (Senior Project Manager, Raiffeisenbank), JÁN DOLEJŠ (managing partner, PP Partners), či GYULA LUKÁCS (managing director, Project Controlling Expert).

Program konference jsme se snažili sestavit s ohledem na aktuální situaci na trhu a na praktické potřeby projektových manažerů. Značný prostor bude proto věnován diskusím nad konkrétními příklady a networkingu. Věříme, že to je právě to, co účastníky na naši konferenci láká a je přínosné pro jejich každodenní činnost, komentuje blížící se konferenci programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network Petr Koubský.

Závěrem budou představeny finálové projekty přihlášené do soutěže Best Project Management s vyhlášením vítězů. Cílem soutěže je nalézt a ocenit nejlepší projektový management ICT projektů i organizačních a procesních projektů v oblasti komerčního sektoru a státní správy.

Finálové projekty:

  • Cleverlance Enterprise Solutions a.s. pro klienta Vodafone Czech Republic a.s. – Mobile2Web: propojení služeb mobilního operátora se světem internetu a umožnit zákazníkům provádět operace běžně realizované pouze na mobilním telefonu i prostřednictvím internetového prohlížeče.
  • Cleverlance Enterprise Solutions a.s. pro klienta Vodafone Czech Republic a.s. – OneNet Samoobsluha: nová aplikace umožňující nastavení všech telekomunikačních služeb a optimalizaci nákladů pro firemní zákazníky.
  • Česká spořitelna a.s. – Early Collections Call Centre (ECCC): zefektivnění procesu správy pohledávek, jeho centralizace a umístění do provozního centra.
  • EuroPM, s.r.o. pro klienta České Radiokomunikace a.s. – Přestavba sítě analogových televizních vysílačů na digitální.
  • WOOD a Company Financial Services, a.s.- Calypso: změna informačního zázemí společnosti tak, aby měla jednotný systém na zpracování cenných papírů a peněz, platformu pro další růst a okamžitý přehled o ziskovosti, likviditě a rizicích společnosti.

Mediálním partnerem konference je business server Podnikatel.cz

Toto je P.R. sdělení.

Autor článku

Redaktorka Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).