Hlavní navigace

Konference upozorní na trendy v internetové bezpečnosti

16. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

26. února 2009 od devíti hodin proběhne v prostorách Konferenčního centra City v Praze odborná konference s názvem Trendy v internetové bezpečnosti. Cílem je poukázat na novinky v oblasti bezpečnosti na Internetu, možnosti odhalení a mapování nových hrozeb, které se na tomto poli vyskytují. Konferenci připravily odborné servery Root.cz, Lupa.cz, Měšec.cz a Podnikatel.cz.

Internetová bezpečnost je v posledních letech tématem číslo jedna. Množí se případy napadení bankovních systémů, odcizení citlivých dat či ohrožení samotných uživatelů. Servery Root.cz, Lupa.cz, Mesec.cz a Podnikatel.cz proto společně připravily odbornou konferenci Trendy v internetové bezpečnosti , která představí aktuální trendy v této oblasti a zmapuje nové hrozby i budoucí problémy, se kterými se pravděpodobně setkají veřejné instituce a uživatelé. Konference se uskuteční již 26. února 2009 od 9:00 v Konferenčním centrum City v Praze.

Program konference bude rozdělen na dva samostatné bloky: bezpečnost z hlediska technologie a z hlediska bankovních služeb. Součástí programu budou prezentace předních expertů z oblasti elektronické bezpečnosti, bankovních služeb a telekomunikací. Registrovat se můžete již nyní.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).