Hlavní navigace

Názory k článku Kontroly u #EET dále přitvrzují. Známe nejvyšší „flastr“, který úřady udělily

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 1. 8. 2017 8:34

  ach jo... (neregistrovaný) ---.pnet.sferianet.cz

  Je třeba být důsledný anebo o schopnosti odvést hlavní pozornost jinam - k drobným - když z této země, jak už si všiml i soudruh europoslanec Keller - každoročně - jenom za uplynulý rok - vyteče do zahraničí téměř 500 miliard Kč - takže o to více je třeba, aby Babišovi a Sobotkovi biřicové honili o to důrazněji hospodského kvůli stokoruně. A přidáme-li k tomu chrabrou celní správu, která si už musí pracovní činnost vymýšlet, aby se někdo nezeptal, proč máme celníků víc, než je v současné době kobylek na pasece, je celkově na kyselý odvar zaděláno...Ach jo, pokud náhodou tato země nějaké prachy navíc díky EU, lepšímu vývoji ekonomiky a spol má, nechá lúza vždy tyto peníze za nadšeného hýkání rozpustit na prachy drábů, povalečů a dalších lehkoživek...český člověk už holt nikdy jiným než jen soumarem anebo užitečným i......m nebude, protože pro jinou roli už holt nemá tu inteligenci.

 • 1. 8. 2017 15:17

  xxw (neregistrovaný) 46.13.155.---

  Trend je zcela jasný persekuce, šikana a represe těch nejslabších, pokud bude Blbiš premiér tak ten tlak na živnostníky ještě více poroste...Daňové podvody se odhadují na 200 mld. /Kč/rok/ČR z toho 10 mld. dělali (JÍ) drobní podnikatelé..­.největší úniky dělají nadnárodní korporace (např. vyvádění dividend pomocí lic. poplatků),ale na tohle je krátký i soudruh Bureš, resp. nemá vůli ani důvod tohle nějak řešit.......

 • 1. 8. 2017 20:14

  Petr (neregistrovaný) 92.62.227.---

  Kdy konečně české báby a dědkové pochopí, že to jednou estébák otočí proti nim? Už teď díky Neburešovi nakupují výrazně dražší potraviny a po volbách se ještě přitvrdí.

 • 1. 8. 2017 22:22

  ach jo... (neregistrovaný) ---.pnet.sferianet.cz

  Hloupost prostého českého ovčana je NEOMEZENÁ. On prostě v nenávisti k tradičním politickým stranám bude v Burešovi vidět spásu i přes to, kdyby Bureš plival oheň a požíral své voliče. Je to jako s těmi ovečkami na porážku - nevědí kam jdou, ale stále cinkají zvonečky a bečí. Bohužel, český člověk, západní Slovan, má sice možná větší inteligenci než Ukrajinec, ale jinak není schopen ničeho, natožpak rozumného úsudku, občanské neposlušnosti anebo snad dokonce i velké myšlenky. Prostě jak říká jeden můj soused - JSOU TO OVEČKY a vlk už si vzal bryndák a příbor. Navíc - kdyby někdo rozumný oslovil opravdu rozumné lidi, aby šli do voleb a nekandidovala ta profláklá sebranka napříč politickým spektrem, měl by to Bureš hodně těžký. Takhle mu to ze zoufalství a z nenávisti k tradičním protřelým politickým ksichtům naházejí i ti, co ho jinak nemusejí.

 • 4. 8. 2017 14:30

  anaj (neregistrovaný) 91.221.212.---

  Ano , bojme se , občane zaplať nebo zemřeš ...
  Všechny podnikatele vymačkat do posledního dechu , ale ty hromady, co se válí na pracáku ty budeme živit dál všichni, plus všechny , co tady zatlučou na dveře.
  Smutné je to , že můžeme svorně nadávat, ale je rozhodnuto a musí být uposlechnuto!
  Ještě, že důchod na obzoru , ale jestli se ho dožijeme díky stavu našeho zkorumpovaného zdravotnictví!!

 • 19. 8. 2017 18:43

  Jiří (neregistrovaný) ---.4.broadband14.iol.cz

  S EET souhlasím, ale pokuty jsou ještě stále nízké a je potřeba přitvrdit aby pokuty byli opravdu odstrašující a potom si dají prodejci bacha. Za úmyslné porušování zákona je nutné trestat tvrdě.

 • 14. 3. 2018 22:27

  Pivko (neregistrovaný) 85.163.9.---

  Eet ma platit kazdy!V restauraci U Dubu,v Černovicích u Tábora uctenku skoro nikomu nedavaji,domacim lidem uz vubec ne!!!Tamni radoby podnikatelka okrada stat o nemale penize.Tam by si kontrolor smlsnul !?Nemam rad podvodniky,i poctive se da podnikat!.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).