Hlavní navigace

KupDnes.cz se stěhuje k společnosti HyperMedia

2. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slevový portál KupDnes.cz patří nově do portfolia společnosti HyperMedia. Ta ho zakoupila od společnosti Internet Info (provozovatel serveru Podnikatel.cz). HyperMedia si tak rozšířila své portfolio o třetí server hromadného nakupování. KupDnes se od nového roku představí v inonovaném designu a návštěvníkům nabídne až 120 slevových akcí měsíčně.

Díky akvizici portálu KupDnes.cz významně posílíme svou pozici na trhu. Našim klientům budeme moci nabízet inzerci na třech slevových serverech mírně odlišného typu, díky tomu již nebudou muset hledat další portály pro oslovení široké cílové skupiny zákazníků, uvedl Petr Beneš, výkonný ředitel společnosti HyperMedia, která na českém internetu i v zahraničí provozuje celou řadu úspěšných webů a portálů.

HyperMedia hodlá portál dále zdokonalovat a postupně rozšiřovat o nové funkce. Pokud se nové funkce osvědčí, budou implementovány i do dalších slevových portálů v produktovém portfoliu společnosti.

Společnost HyperMedia patří mezi nejvýznamnější provozovatele online médií na českém internetu. Do jejího portfolia mimo jiné patří největší český inzertní portál HyperInzerce.cz, katalog firem AdresářFirem.cz, KatalogMobilů.cz, web HyperReality.cz, HyperBydlení.cz, HyperZboží.cz a slevový portál HyperSlevy.cz. Kromě České republiky působí společnost HyperMedia, a.s. také v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Polsku a na Slovensku.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).