Hlavní navigace

Názor k článku Lze mít příjmy podle § 8, 9 a 10 zákona o daních z příjmů a platit paušální daň? od Luigi70 - Dobrý den, v §2a odst. 2 písm. d) zákona...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).