Hlavní navigace

Názory k článku Má zaměstnanec nárok na stravné i stravenku?

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 18. 7. 2013 15:44

    raf (neregistrovaný) 91.214.158.---

    Platí uvedený příklad na konci resp. problém souběhu i pro veřejnou správu? Organizační složky státu neuplatňují výdaje podle § 24 zákona o daních z příjmu, takže by poskytnutí stravného (po 5 hodinách rpac. cesty), ať již vznikne v průběhu směny nebo ne, nemělo být překážkou poskytnutí příspěvku na stravování, pokud současně odpracuje v místě výkonu práce alespoň 3 hodiny (vyhláška 430/2001 Sb.). Je to tak?

  • 14. 3. 2016 8:02

    Benjaminek (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz

    Dobry den... Chcem sa opytat ako to je vlastne s přestávkami na nocnej a stravováním... Směna zacina od 22hod a konci o 06hod...přestávky máme od 00:00-00:10,02:00-02:20,03:10-03:20 ci mame narok na stravenku alebo teple jedlo, mame zavode jedalen ale varia oba na raní a poobednu směnu a na noční nie... Dakujem benjaminek.r@gma­il.com