Hlavní navigace

McDonald's otevřel největší restauraci v Česku

21. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost McDonald’s ČR/SR dnes po více než roční rekonstrukci znovu otevírá v Praze na Václavském náměstí svou největší restauraci s 262 místy k sezení. Tato druhá nejstarší provozovna v České republice prošla během patnáctiměsíčního uzavření kompletní přestavbou. Zásadní změny zaznamenaly nejen vnitřní uspořádání prostor a design interiéru, ale také používané technologie a nabízené služby. Nově zrekonstruovaná restaurace se rozprostírá na třech podlažích. Celková kapacita restaurace byla navýšena na 262 míst k sezení (McCafé v přízemí 30 míst, McCafé v prvním suterénu 32 míst, lobby McDonald’s 200 mís­t). Restaurace poskytne pracovní příležitost pro 135 zaměstnanců, v sezóně až pro 180.

Čtyři nové restaurace letos otevírá také Fast-foodový řetězec SUBWAY. Poskytne tak licencí novým franchisantům. Novým franchisovým partnerům, kteří do roka otevřou svou SUBWAY restauraci, síť poskytne slevu 50 procent z ceny licence.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).