Hlavní navigace

Módní e-shop ZOOT vstoupil do Chorvatska, Slovinska a vrátil se do Rumunska

9. 2. 2021
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Depositphotos.com, podle licence: Rights Managed
Byl v insolvenci, nyní rozšiřuje svůj prodej za hranice. Jak zjistil server Podnikatel.cz, ZOOT včerejším dnem spustil hned tři zahraniční domény.

Módní e-shop ZOOT se nově představuje zákazníkům v Chorvatsku a Slovinsku a vrací se zpátky do Rumunska. Již od včerejšího dne jsou funkční domény ZOOT.hr, ZOOT.si a ZOOT.ro.

Jak serveru Podnikatel.cz řekl výkonný ředitel ZOOT.cz a Different.cz Milan Polák, díky synergiím s e-shopem Different.cz má ZOOT v těchto zemích již k dispozici customer care, jsou tam hotové překlady webů, jsou tam již k dispozici dopravci i platební metody, včetně bankovních účtů. Díky tomu se nám expanze podařila v relativně krátké době a včera jsme mutace webů oficiálně spustili, potvrdil serveru Polák.

Expanze proběhla v průběhu tří měsíců

Ten doplnil, že expanze ZOOT na zahraniční trhy proběhla v průběhu tří měsíců. V současné době se ještě ladí IT systémy. Přemýšleli jsme, jestli IT systémy poběží na systémech ZOOT.cz nebo Different.cz, nakonec jsme se rozhodli, že uděláme úplně nové řešení a na to přesuneme oba e-shopy, řekl Podnikatel.cz Milan Polák.

Další podrobnosti a velký rozhovor s Milanem Polákem, výkonným ředitelem ZOOT.cz a Different.cz, o minulosti i budoucnosti módního e-commerce přineseme ještě tento týden. 

Zahraniční mutace ZOOTu vítají nové zákazníky

Autor článku

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).