Hlavní navigace

Možnost pro úspěšné firmy- tři měsíce v Americe

19. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Unikátní možnost strávit bezplatně tři měsíce v technologickém srdci světa – americkém Silicon Valley, nabízí CzechInvest. A to opět českým podnikatelským nápadům. Přihlásit se mohou malé a střední podniky či start-upy působící v oblasti informačních a komunikačních technologií, biotechnologií, environmentálních technologií nebo mikroelektroniky. Přihlášky do CzechAcceleratoru se přijímají až do konce září 2010. Úspěšné firmy získají tříměsíční bezplatný pronájem kanceláře ve špičkovém podnikatelském inkubátoru v kalifornském Plug and Play Tech Center. Do Ameriky odletí 1. ledna 2011.

Tři měsíce strávené v CzechAcceleratoru agentury CzechInvest mohou být pro zúčastněné podniky doslova začátkem nové éry. Která firma by nevyrostla po konzultacích s odborníky znalých amerického trhu a legislativy, absolvování řady networkingových akcí nebo po osobním setkání se společnostmi takového formátu jako Google nebo třeba Microsoft? Právě tyto a další možnosti otevírá jen CzechAccelerator, sděluje Alexandra Rudyšarová, pověřená generální ředitelka agentury CzechInvest.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).