Hlavní navigace

Informujte se o možnostech vysílání zaměstnanců do zahraničí

Sdílet

3. prosince se Českých Budějovicích uskuteční seminář připravený Jihočeskou hospodářskou komorou (JHK) na téma vysílání zaměstnanců do členských států Evropské unie. Účast je pro všechny bezplatná díky podpoře z evropských zdrojů, hlásit se je možné již teď.

Často se na nás obracejí podnikatelé, kteří chtějí využít příležitosti poskytovat služby v jiných členských státech unie a například se obávají souboje s cizojazyčnými úředními molochy, nebo je zajímá, co vše musí podstoupit. Právě pro ně jsme připravili bezplatný seminář, který nabízí odpovědi na všechny jejich otázky a nejasnosti, uvedla zástupkyně ředitele Úřadu JHK Michaela Fouňová. Seminář se bude konat díky spolupráci se společností BIC Plzeň, s.r.o., která je členem celoevropské sítě zaměřené na podpůrné služby a informace pro rozvoj inovačního podnikání.

Stále přetrvávají problémy například v oblasti volného pohybu služeb. Podniky tak musejí často překonávat překážky při přeshraničním poskytování služeb v dalších zemích unie. Náš seminář jim usnadní orientaci v této oblasti, dodala Michaela Fouňová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).