Hlavní navigace

Informujte se o možnostech vysílání zaměstnanců do zahraničí

22. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

3. prosince se Českých Budějovicích uskuteční seminář připravený Jihočeskou hospodářskou komorou (JHK) na téma vysílání zaměstnanců do členských států Evropské unie. Účast je pro všechny bezplatná díky podpoře z evropských zdrojů, hlásit se je možné již teď.

Často se na nás obracejí podnikatelé, kteří chtějí využít příležitosti poskytovat služby v jiných členských státech unie a například se obávají souboje s cizojazyčnými úředními molochy, nebo je zajímá, co vše musí podstoupit. Právě pro ně jsme připravili bezplatný seminář, který nabízí odpovědi na všechny jejich otázky a nejasnosti, uvedla zástupkyně ředitele Úřadu JHK Michaela Fouňová. Seminář se bude konat díky spolupráci se společností BIC Plzeň, s.r.o., která je členem celoevropské sítě zaměřené na podpůrné služby a informace pro rozvoj inovačního podnikání.

Stále přetrvávají problémy například v oblasti volného pohybu služeb. Podniky tak musejí často překonávat překážky při přeshraničním poskytování služeb v dalších zemích unie. Náš seminář jim usnadní orientaci v této oblasti, dodala Michaela Fouňová.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).