Hlavní navigace

Na Evropském chatu bude ve středu odpovídat ministr školství Ondřej Liška

16. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ve středu 19.2. bude ministr školství, mládeže a tělovýchovy Ondřej Liška v 10:00 odpovídat na dotazy k tématu: Evropský rok kreativity a inovací prostřednictvím tzv. Evropského chatu. Dotazy na toto téma je možné zasílat i několik hodin předem. Po skončení chatu se ty nejzajímavější dotazy objeví v české i anglické verzi v sekci aktualit oficiálního internetového portálu předsednictví ČR v Radě EU.

Ve středu 19.2. mají všichni, kterým v hlavě leží otázky tématu chatu, který je tentokrát nazván: Evropský rok kreativity a inovací, v 10:00 hodin možnost zeptat se na ně přímo ministra školství, mládeže a tělovýchovy Ondřeje Lišky. Klást dotazy bude možné několik hodin před zahájením chatu. Jako první z dosavadních předsednických portálů má ten český službu tzv. Evropského chatu. Chat bude fungovat po celou dobu předsednictví v českém a anglickém jazyce. České a anglické dotazy se zobrazují v příslušných jazykových verzích chatu. Pokud chce tedy čtenář sledovat všechny dotazy, je nutné mít otevřené obě verze. Čtěte více: Dary při předsednictví Česka mohou podnikatele zviditelnit 

Hlavním cílem chatu je umožnit širší veřejnosti seznámit se blíže s problematikou předsednictví a ptát se i na odborná témata, která jsou předmětem diskuse na zasedáních na nejvyšší úrovni. Nejzajímavější dotazy i odpovědi z obou jazykových verzí se po skončení chatu objeví v aktualitách na hlavní stránce portálu předsednictví.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).