Hlavní navigace

FOTO: Natočili jsme první díly nového Videobizu. Staňte se hostem i vy

10. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Podnikatel.cz
Server Podnikatel.cz intenzivně natáčí nové díly Videobizu. V současné době hledáme podnikatele se zajímavým příběhem, kteří se chtějí zviditelnit v televizi.

Natáčení prvních dílů nového Videobizu, který produkuje server Podnikatel.cz ve spolupráci se společností UPC a SAT Plus, je v plném proudu. Nově hledáme podnikatele se zajímavým příběhem, kteří se chtějí zviditelnit. 

Mezi prvními hosty Videobizu byl například Jan Molín, daňový poradce společnosti MIVO, který čtenářům serveru Podnikatel.cz zároveň radí v oblíbené Daňové poradně. Tématem rozhovoru byla problematika přehledů pro Českou správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu.


Autor: Podnikatel.cz

Dalším z hostů byl Eduard Hlava, jednatel společnosti NETERNITY, který popsal, jaké je to řídit malou softwarovou firmu a jak se dá podnikání v tomto oboru skloubit s rodinným životem. 

Přišel také Ivan Kutil, konzultant společnosti AppSatori, který vysvětlil divákům výhody Cloud Computingu. Pozvání přijal i Pavel Kovařík, Business Partner SMARTLAB SOLUTIONS, jenž přiblížil začínajícím podnikatelům, jak si založit eshop a na co při jeho zakládání pamatovat. 

V současné době máme přetlak registrujících odborníků, kteří jsou schopni pohovořit na určité odborné téma, nově proto hledáme hlavně podnikatele, kteří se chtějí podělit o svůj příběh, tedy jak s podnikáním začínali a jaké strasti i radosti je provázejí jejich oborem podnikání, říká Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz, který je zároveň vedoucím nového video projektu. Jeho součástí bude nově i sesterský server Měšec.cz, který bude vytvářet pořady zaměřené na osobní finance. 

Jednotlivé pořady budou dostupné televizním divákům programu UPC Express s dosahem až necelého půl milionu domácností a zároveň uživatelům dvou nejsilnějších ekonomických portálů. Videa budou zároveň šířena i skrze sociální sítě, doplnil Hovorka.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).