Hlavní navigace

Názor k článku Nejdou vám obchody? Možná za to může protivná prodavačka od Hanah - Prodávání je jistě náročné na psychiku, taky ovšem...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 31. 10. 2013 11:18

    Hanah (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

    Prodávání je jistě náročné na psychiku, taky ovšem jak kde. Mnohdy mi je líto děvčat za kasou v supermaketech.Znám ale i prodavačky, které celý den jenom stojí a hlídají prázdný krám, ještě to "vylepšují" postojem jak zápasník sumo, často se tak i tváří. Když do takové třeba parfumérie zázrakem zavítá zákaznice, která mimochodem už od pohledu vypadá, že by si mohla tu prodejnu koupit i s těmi prodavačkami, tak je "poučena"dotyčnou namistrovanou a proškolenou prodavačkou, že "Oni"
    jsou tady vyšší cenová skupina, což si tato paní /moje známá/ přeložila tak, že jí mají za socku a odešla bez nákupu. Takže se tomuto personálu opět povedlo navždy odradit další potencionální zákaznici, která tam už nikdy ani nevkročí. Jsou ale i povolání daleko náročnější a nejenom na psychiku, jako třeba práce v různých ústavech, domovech důchodců, nemocnice, ale i salony, restaurace a pod., kde si taky nemůžeme vybírat klienty a musíme být třeba dvanáct hodin příjemné a ještě máme kontaktní povolání.To bych teda "chtěla vidět" třeba "dámy" z parfumérie, jak by zvládly byť jenom jednu naši směnu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).