Hlavní navigace

Nejlepší firemní web má Vodafone, u webů mobilních vede Globus

12. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. ročník soutěže WebTop100 zná své vítěze. Inspiraci pro firemní web si vezměte u Vodafonu, v oblasti mobilního webu je na špici Globus.

Včera proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže WebTop100, která oceňuje kvalitu zpracování firemních internetových stránek. Do letošního 14. ročníku se přihlásilo celkem 225 projektů. Ty byly posuzovány 58 experty na jednotlivé oblasti digitálního marketingu. Vedle celkového vítěze byly vyhlášeny výsledky v dalších osmi soutěžních kategoriích a jedenácti oborových a pěti speciálních žebříčcích.

Absolutním vítězem v kategorii Firemní web roku 2015 se stal web Vodafone.cz, v oblasti designu na první příčku poslali porotci web Aeropartneru, a nejlepším mobilní webem se může pochlubit Globus.

Kompletní výsledky všech soutěžních kategorií a oborových a speciálních žebříčcích hledejte ZDE. O výsledcích podrobně informoval také sesterský server Lupa.cz: Vítězem WebTop100 je Vodafone, nejlepší firemní mobilní web má Globus

Výsledky ocenění se šířily ihned po jejich předání i sociálními sítěmi. Pochlubila se například Veronika Hromadová ze společnosti Remy Cointreau, která zabodovala v kategorii Nejefektivnější digitální řešení a Firemní stránka na sociálních sítích.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).