Hlavní navigace

Nevíte, na jakou podporu od státu máte nárok? Zde je rozcestník pomoci

12. 11. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Depositphotos.com, podle licence: Rights Managed
Podpora OSVČ je na podzim výrazněji limitována, než tomu bylo na jaře. S čím se dá kombinovat kompenzační bonus? A nebudu pak platit pokutu?

Drobní podnikatelé, kteří jsou zcela bez příjmu, řeší, na jakou podporu ze strany státu mají vlastně nárok.

Jak už jsme psali, kompenzační bonus nelze prakticky s žádnou další podporou kombinovat. Jak je to však s ošetřovným, programem Antivirus, pokud někoho zaměstnáváte, a podporou Covid Nájemné? 

S odpovědí na tyto a další otázky vám může pomoci náš speciál, odborné poradny i diskuzní fórum. Zde je přehledný rozcestník.

Speciál Koronavirus

Odborné poradny pro zaměstnavatele i OSVČ

Mzdové účetnictví

Lámete si hlavu s programem Antivirus? Zkuste naši poradnu Mzdového účetnictví. Poradkyně vám zodpoví vše, co se tohoto programu týká. 

Ptejte se odborníka v poradně Mzdové účetnictví

PhDr. Dagmar Kučerová

poradkyně pro mzdové účetnictví

Redaktorka serveru Podnikatel.cz a lektorka mzdového účetnictví. Ekonomické vzdělání a několikaletou účetní praxi doplnila studiem pedagogiky na filozofické fakultě se specializací v oboru vzdělávání dospělých. Je držitelkou certifikátu Bilanční účetní a členkou Komory certifikovaných účetních. Mzdové účetnictví rovněž přednáší na fakultě managementu a ekonomiky.

Daňové poradenství

Řešíte, zda jste některou z podpor čerpali neoprávněně, nebo nevíte, zda máte aktuálně nárok na nějaké daňové úlevy? Oslovte některého z našich daňových poradců. 

Ptejte se odborníka v poradně pro Daně a účetnictví

Ing. Radek Bílý

daňový a účetní poradce

Daňový poradce a specialista v oboru účetnictví, daní a podnikových financí má více než 20letou praxi. Zpracovává účetnictví malým a středním firmám, daňovou evidenci živnostníkům, mzdovou agendu a daňové poradenství. Nabízí zastupování na základě plné moci na úřadech. Vyřídí také německé daně, včetně zatřídění a příspěvků na manželku a děti.

Ptejte se odborníka v poradně pro Daně a účetnictví

Ing. Blanka Jindrová

daňový a účetní poradce a auditor

Auditorka, daňový a ekonomický poradce, 26 let praxe, vyučující na VŠE, nyní soukromá VŠ, přednášky pro odbornou veřejnost. Autorka odborných publikací, vedoucí autorka 3 aktuálních publikací pro nakladatelství Verlag a Sagit.

Upozornění: Dotazy zodpovídají odborní poradci za cenu od 299 Kč. Ta může být navýšena dle složitosti dotazu. 

Diskuzní fórum

Raději byste se zeptali ostatních uživatelů na jejich zkušenosti nebo hledáte odpověď zcela zdarma? Využijte našeho diskuzního fóra na BusinessCenter.cz, kde odpovídají zkušení účetní z praxe. 

školení prosinec - daně a účetnictví novinky 2022

Aktuálně se na fóru řeší například tyto dotazy:

Máte jiný problém? Vytvořte nové diskuzní vlákno s dotazem, kde vám ostatní uživatelé mohou odpovídat. Dotaz můžete položit zcela anonymně a v případě, že si vytvoříte uživatelský účet (na fóru můžete vystupovat dál anonymně pod přezdívkou), mohou vám nové odpovědi chodit automaticky emailem. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).