Hlavní navigace

Neziskovky soupeří už pošesté o nejlepší propagaci

16. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Neziskové organizace se v soutěži předhánějí o to, která z nich je lépe vidět. Do již šestého soutěžního ročníku, který pořádá občanské sdružení AGNES, se letos poprvé zapojí i veřejnost. Ta se vyjádří k tomu, které ze soutěžních organizací má lepší internetové stránky.

Kromě toho se neziskovky poperou i o titul v kategorii „Nejlepší výroční zpráva“ a ve fotografické soutěži „Náš příběh“. Nad vyšší úrovní soutěže a její transparentností budou dohlížet odborníci ze společnosti BENETA.cz a ATAXO.

Naším cílem není jen vybrat podle transparentních pravidel hodnocení těch několik nejlepších. Ale ukázat všem 45 zúčastněným směr, jakým by se měly jejich internetové prezentace ubírat, aby jim opravdu pomáhaly, říká Petr Ocásek, ředitel společnosti beneta.cz.

Soutěží to ale nekončí. Jak upřesnila Anna Ciprováobčanského sdružení AGNES, pro všechny soutěžící bude připraveno bezplatné školení.

Slavnostní vyhlášení výsledků všech kategorií proběhne v Mlýnské kavárně na pražské Kampě dne 1. října 2008 od 17:00. Vystaveny budou všechny přihlášené fotografie a výroční zprávy.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).