Hlavní navigace

Nová školení Dobrého webu

6. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dobrý web vypisuje nová školení. Jedná se o Nástroje a metody zlepšování webu a Workshop prototypování webu. Lektorem je Adam Fendrych.

Školení Nástroje a metody zlepšování webu: Ovládněte moderní techniky použitelnosti a rozmazlete své uživatele. Použitelný web mají návštěvníci rádi a lépe vrací investované peníze. Existuje řada nástrojů a technik, které vám k tomu pomohou, od výzkumu přes návrh až po analytiku. Poradíme vám, kdy kterou využít a co vám to přinese. Seminář se koná v Praze, školicí místnost IINFO, Milady Horákové 109/116 dne 2. 11.2010.

Školení Workshop prototypování webu: Rychlý a efektivní návrh uživatelských rozhraní. Dokonalý design neexistuje. Vždy existuje celé spektrum řešení, každé v něčem lepší nebo horší. Naučte se rychle navrhovat různé varianty designu. Prototypy vám pomůžou i při komunikaci o designu s klienty nebo v rámci firmy. Seminář proběhne 11.11. 2010 v Praze, školicí místnost IINFO, Milady Horákové 109/116.

Registrovat právě teď

Toto je P.R. sdělení.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).