Hlavní navigace

Školení: Účetnictví pro úplné začátečníky

29. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vzdělávací projekt AKADEMIE Podnikatel.cz vypsal nová školení účetnictví na měsíc duben. Kurzy jsou nově rozděleny dle úrovně účastníků. V prvním kurzu pro úplné začátečníky získají účastníci především systém vědomostí, dovedností a návyků v oblasti získávání, zpracování a hodnocení ekonomických informací prostřednictvím finančního účetnictví. V kurzu pro mírně pokročilé, se registrovaní naučí účtovat na finančních účtech, zásoby a dlouhodobý majetek. Vzdělávací projekt business serveru Podnikatel.cz v brzké době vypíše ještě další kurzy, které budou určeny pro pokročilé, kteří se účetní případy naučí na příkladech z praxe, a také pro ty, kteří se chtějí naučit účtovat v účetním programu Pohoda.

V prvním dvou kurzech přednáší nová lektorka Martina Skaličanová, která má čtyřletou praxi s výukou účetnictví, ve všech věkových kategoriích. Spolupracuje s MÚVS, provádí budoucí pedagogy praxí při výuce účetnictví.


Nová lektorka: Martina Skaličanová

Toto je P.R. sdělení

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).