Hlavní navigace

Názory k článku Novinka dorazila i k nám. Nyní můžete prodávat své produkty přímo na Instagramu

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 5. 2018 6:23

  ow (neregistrovaný) 89.24.255.---

  Instagram využívám od samého přihlášení se tam jako celkem významný nástroj podpory prodeje. Vlastně od samého začátku svého žití na volné noze. Stejně tak i fb stránky. Mám zboží, které se musí ohmatat, potěžkat, prozkoumat, zavzpomínat si nad ním, tak prodej přes virtuální svět je u něj marginální záležitostí. Ale sociální sítě jsou i u něj významným nástrojem k zviditelnění se a zaujmutí. Už proto, že lze dávat i fotky z procesu tvorby. Vytvářet jedinečný produkt s příběhem. Shop je už celkem nuda. Produktová fotka, popis, cena. První zákazníci, kteří si cíleně přišli vybrat "naživo" , přišli cca po roce. Z mého úhlu pohledu je fajn, že tyto kanály budující povědomí o značce si žijí vlastním životem a že jedinou investicí do nich je pár minut péče o ně denně. Používám pouze organické šíření.

 • 21. 5. 2018 8:07

  JáJáJá (neregistrovaný) ---.mitranet.cz

  Na Instagramu jsem stále, někde musím presentovat nové botičky, hadříky, zážitečky. No a nejdůležitější v dnešní vyprázdněné době jsou příběhy, které chytnou za srdíčko a otevřou peněženečku. Ne moji, ale cizí. Muck a pusinu všem...Váš Jájínek

 • 22. 5. 2018 9:33

  ow (neregistrovaný) 89.24.255.---

  Jájínečku, vy máte ale smutný život, když jste stále na Instagramu a koukáte na ty haldy botiček a hadříků a zážitečků. Cizích, jak jinak. A ještě Vás nutí otevřít peněženěčku. Nehoráznost!
  Mně stačí jedna návštěva týdně na podívání se, co nového - a zobrazuje se mi jen to, co mám nastavené, aby se mi zobrazovalo. A sama přispívám tak dvakrát až třikrát týdně jednou momentkou. To je tak akorát, aby odběratelé mých příspěvků neměli pocit, že jsou spamováni, ale pocit, že furt se něco děje, zůstal.
  Vono s těmadlectěma novejma informačníma kanálama je to jako s vohněm. Dobří služebníci, ale zlí páni.
  Ehm, Jájínku, a copak si představujete pod hentým oným organickým šířením? Jste si jist, že takto šířené příspěvky jsou ty, které zaplavují virtualitu? Neplete si je s placenou reklamou?
  Jsem ráda, že zcela zjevně nejste v mé cílové zákaznické skupině. Kdybyste byl, tak byste takovou kravinu nebyl schopen vypotit.
  Pohodové dny plné vlastních zážitků a práce, co je za Vámi vidět, přeji.

 • 18. 5. 2018 14:09

  Malloy (neregistrovaný) 213.151.236.---

  Každý reklamní odkaz nahlašuji jako spam a celé konto rovnou blokuji. Otravovat se rozhodně nenechám. Přesaturovanost reklamou je enormní a bude mít za následek akorát tak odliv uživatelů na jinou službu, kde reklama není, a když už nějaká je, tak v né tak enormním množství.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).